w

To nasza opowieść o dobrym smaku [podcast]

Folk – to nie jedynie karma

Folk to sposób na życie. Słoneczny pokój z otwartym oknem tarasowym. Meble utrzymane w biały, żółtym i błękitnym kolorze. Z prawej strony żółty pas graficzny z białymi paskami i niebieskim logo Folk.
Folk to sposób na życie

Folk to coś znacznie więcej niż karma dla psów i kotów. To sposób na życie w zgodzie z naturą, higieną umysłu i estetyką codzienności. Zachwyt pięknem w najmniejszych jego przejawach. To sięganie po przeróżne inspiracje, by samemu stać się jedną z nich dla innych… Folk to współczesne czerpanie z tradycji. To nasza opowieść o dobrym smaku.

Tak jak u babci

Światło wpadające przez uchylone drzwi...Zbitka zdjęć nawiązujących do dzieciństwa na wsi.
Światło wpadające przez uchylone drzwi…

Pamiętasz zapach kuchni, kiedy babcia przygotowywała Twoje ulubione potrawy. Nigdy później nic już nie miało tego smaku. Światło wpadające przez uchylone drzwi sieni, rosa pod stopami, perlące się w słońcu maliny, brzoskwinie i jabłka. Pies – nieodłączny towarzysz zabaw. Kot leniwie wylegujący się na progu domu.

Pamiętasz zapach kuchni... Zbitka zdjęć wspominających dzieciństwo na wsi.
Pamiętasz zapach kuchni…

Wszystko to zachowujemy we wspomnieniach jak najcenniejsze skarby. To nasze prawdziwe bogactwo. Te ułamki czasu, impresje, rozmowy, poczucie bezpieczeństwa. Świadomość skąd jesteśmy. Właśnie dzieciństwo daje nam dwie podstawowe wartości – korzenie i skrzydła. Do tego tęsknimy, do poczucia, że mając solidną kotwicę, możemy jedocześnie swobodnie szybować.

Karma Folk

Folk. Packshoty worków, puszek i saszetek karmy Folk. Z boków kwieciste elementy graficzne.
Folk

Z myślą o tym co dobre i piękne powstał Folk. Karma sucha Folk, karma mokra Folk – bez znaczenia po co sięgniesz – zawsze u nas znajdziesz różnorodność najlepszych smaków dla psów i kotów. Naszą inspiracją jest wszystko, co budzi  najcieplejsze wspomnienia oraz to, z czego możemy czerpać tu i teraz, co nas fascynuje, co sprawia, że chce nam się uśmiechać, pracować, po prostu być.

Z najczystszych regionów Polski pozyskujemy składniki jedzenia, którym karmimy nasze czworonogi. Gotujemy dla nich tak jak dla siebie, zapraszamy do wspólnego stołu, serwujemy dania, na które sami mielibyśmy ochotę. Zdrowo i pysznie – tak właśnie można zjeść w folkowej kuchni. Za nami stoi wiele lat doświadczenia. Receptury opracowywane są na podstawie wnikliwych badań niezależnych naukowców. Mamy więc dokładnie to, czego pożądają wszyscy merdający i mruczący towarzysze naszego życia.

Miłość bezwarunkowa

Miłość bezwarunkowa. Zbitka zdjęć ludzi tulących do siebie psy. Na środku grafika z sercami i logo Folk.
Miłość bezwarunkowa
Chcemy być razem jak najdłużej. Zbitka zdjęć ludzi tulących do siebie koty. Na środku grafika z sercami i logo Folk.
Chcemy być razem jak najdłużej

Zwierzęta nie kalkulują, nie oceniają, nie próbują nas zmieniać, po prostu kochają miłością bezwarunkową i najszczerszą. Możemy jedynie próbować się zbliżyć do tego rodzaju oddania, i to właśnie na co dzień robimy. Opiekujemy się naszymi przyjaciółmi, obdarowujemy uczuciem takim, na jakie nas stać, dbamy o ich zdrowie, dobrą kondycję i wspólne z nami, szczęśliwe chwile. Chcemy być razem jak najdłużej. Kochamy nasze zwierzaki. Tak się też składa, że  potrafimy gotować i jesteśmy w tym świetni. Dlatego powstał Folk. Z miłości do zwierząt i dobrego smaku. Zatem zarówno w karmie suchej Folk, jak i karmie mokrej Folk – niezawodnie znajdziesz samo zdrowie, smaki i zapachy dzieciństwa, nasze dobre emocje i własne tęsknoty. Daj się zaprosić, spróbuj i zostań.

Daj się zaprosić. Zdjęcie stołu z góry. Widać różne potrawy i głowy oraz ręce ludzi siedzących wspólnie przy tym stole. Po prawej stronie duży napis fallinfolk.
Daj się zaprosić

Odwiedź nas, a na pewno zostaniesz [podcast]

Jak dobrać szelki dla kota?